Firstarc Yaklaşımı

gelecegin-insasi

GELECEĞİN İNŞASI

FIRSTARC, müstakil yaşam talebini destekler, teknolojiyi önemser, çocukların ve ailenin geleceği ile ilgili yüksek hassasiyet duyar, çevreye duyarlıdır, sürdürülebilir bir dünya konusunda endişe duyar, gelecek kuşakların yaşam koşulları ile ilgili kendini sorumlu hisseder.

tasarima-eslik-eden-mimarlik

TASARIMA EŞLİK EDEN MİMARLIK

FIRSTARC, bütünleşik tasarımın, sürdürülebilir tasarım yapma pratiği olduğuna inanır. FIRSTARC’a göre sürdürülebilir mimarlık, sadece enerji verimliliği ile sınırlanamaz. Aksine yapının ve dolayısıyla hayatın tüm bileşenleri kapsar. İşte bu mimarlığı “Tasarıma eşlik eden mimarlık” olarak tarif eder.

yeni-nesil-teknolojik-yapilar

YENİ NESİL TEKNOLOJİK YAPILAR

FIRSTARC, geleceğin yapı teknolojilerinin bina kullanım şeklimizi ve yaşam alışkanlıklarımızı değiştireceğini bilir. Bu nedenle yapı teknolojilerini, temelden dolap kulpuna kadar yapıların her noktasında yer almasını ve hepsinden önemlisi doğru şekilde kullanılmasını önemser.

hacim-hayat-huzur

HACİM, HAYAT, HUZUR (3H)

İnşaat yapmayı dört duvar inşa etmek olarak görmeyen FIRSTARC, bir yapının sosyolojik ve psikolojik hizmetleri de içermesi gerektiğini düşünür. Bu nedenle hacim, hayat ve huzur inşa eder.

inovasyon

İNOVASYON

FIRSTARC, yapı sektöründe sürdürülebilir projeler üretmenin birinci öncelik olması gerektiğini düşünür.

surdurulebilirlik

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Teknolojik, finansal ve ekolojik altyapının doğru kurgulanması ve yapıların sürdürülebilir olması için ÇETBİK, TUCSA ve İMSAD başta olmak üzere sektör kuruluşları ile işbirliği içinde hareket eder.

Sizi de Firstarc' ın ayrıcalıklarını yaşamaya davet ediyoruz